Autodesk’in Önerdiği Eğitim İçerikleri

Autodesk’in Önerdiği Eğitim İçerikleri

PM BIM Akademi’nin BIM odaklı eğitim programları Autodesk tarafından önerilen Autodesk Official Training Guides (AOTG) içeriklerine uygundur. Eğitimlerimizde Autodesk’in önerdiği konuları önerilen sıra ile işlenirken, profesyonel eğitmenlerimizin deneyim ve örnek uygulamaları ile pekiştirilir.  
Profesyonellerin Eğitimleri

Profesyonellerin Eğitimleri

PM BIM Akademi, inşaat endüstrisinin farklı segmentlerinde faaliyet gösteren sektör profesyonelleri ve yöneticileri için ihtiyaçlara göre hazırlanmış özel içerikli BIM eğitimleri sunar.
Uygun Donanım ve Yazılım Altyapısı

Uygun Donanım ve Yazılım Altyapısı

PM BIM Akademi’nin sunduğu eğitim programlarının tümünde lisanslı Autodesk yazılımları ve bu yazılımların eğitimi için gerekli kapasiteye sahip donanımlar kullanılır.
Uygulamaya Yönelik Eğitim

Uygulamaya Yönelik Eğitim

PM BIM Akademi’nin eğitim programları, katılımcıların eğitimini aldıkları yazılımları uygulama içerisinde ve etkin olarak kullanabilmelerine yönelik hazırlanır ve gerçekleştirilir.
Belgelendirin

Belgelendirin

PM BIM Akademi, Autodesk Yetkili Eğitim Merkezidir. Eğitim programlarında yeterli devamı sağlayan katılımcılar, Autodesk tarafından düzenlenmiş“Tamamlama Sertifikası/Certificate of Completion”almaya hak kazanır.
Kurumsal Eğitim

Kurumsal Eğitim

PM BIM Akademi kurumunuz ihtiyaçlarına yönelik, sadece kurumunuz personelini kapsayan BIM ve BIM Yazılımları eğitimlerini kurumunuz adresinde ve talep ettiğiniz zaman dilimlerinde sunar.
1 2 3 4 5 6

PM BIM Akademi;

PM BIM Akademi, İnşaat Endüstrisi için profesyonellerin ihtiyaç duyduğu tüm eğitimleri sunmak hedefiyle kuruldu.

Building Information Modelling (BIM) kavramının, İnşaat Endüstrisi’nde yarattığı yapısal değişimi uzun zaman önce kavrayıp içselleştirmiş, uluslararası düzeyde uygulama deneyimine sahip profesyonel bir kadro tarafından yönetilmekte ve eğitim verilmektedir.

BIM kavramını, Autodesk’in BIM araçlarını doğru kullanmak, uygulama ve pratik süreçlerde kullanmak, yetkinliğini belgelemek isteyen profesyonelleri, BIM kullanımının sağladığı faydaları bilmek ve elde etmek isteyen kurumlar ve kuşkusuz yarının profesyonelleri için BIM odaklı eğitimler veriyoruz.

Autodesk Yetkili Eğitim Merkeziyiz, BIM ve Autodesk BIM çözümlerinin eğitimini veriyoruz.

AutoCAD’i de 3DS Max’i de, rakip ürünleri de eğitimini verecek düzeyde bilmekle beraber biz sadece BIM Eğitimi vermeyi tercih ediyoruz.

Dershane ya da kurs değiliz. İnşaat Endüstrisi’nin dönüşüm sürecine uzmanlıklarımızla katkı sunmak isteyen profesyonelleriz.

Ekranda tıklamanız gereken yerleri biz de öğretiyoruz.

Ama biz sadece BIM eğitimi vermeyi tercih ediyoruz.

Sizi de bekliyoruz.

 

 

Top
We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…